Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Jubileusz Szkoły

Szanowni Absolwenci!

Serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody Jubileuszu 65-lecia Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku, który odbędzie się dnia 28.09.2019 r. 


Program uroczystości: 

10:00- Uroczysta Msza Św. w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Bobowicku.

Przemarsz z orkiestrą dętą do szkoły.
9.00 – 11.30- Rejestracja uczestników w szkole.

11.30 – 13.30- Część oficjalna wraz z programem artystycznym.
od godz. 11.30- Poczęstunek w szkole - kawa, herbata, ciasto.
14:00- Pamiątkowe zdjęcie.
14.30- Uroczysty obiad.
Spotkania w klasach. 
19.00- Bal Absolwentów w Restauracji TEQUILA w Międzyrzeczu.


Karta zgłoszenia: JUBILEUSZ_KARTA_ZGŁOSZENIA.pdf


Kartę zgłoszenia prosimy dostarczyć do dnia 15 września 2019 r.:

Koszt uczestnictwa: 

  • 80,00 zł- Udział w części oficjalnej Jubileuszu, okolicznościowy pakiet jubileuszowy wraz z monografią, obiad w szkole i słodki poczęstunek. 
  • 140,00 zł- Udział w Balu Absolwentów w Restauracji Tequila w Międzyrzeczu. 
  • 220,00 zł- Pełne uczestnictwo: udział w części oficjalnej Jubileuszu, okolicznościowy pakiet jubileuszowy wraz z monografią, obiad w szkole i słodki poczęstunek, udział w Balu Absolwentów w Restauracji Tequila w Międzyrzeczu. 

Wpłaty prosimy dokonać do 15 września 2019 r. na konto Komitetu Organizacyjnego:

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Międzyrzeczu 

nr konta: 88 8367 0000 0028 6459 3002 0003 

Kod SWIFT: GBWCPLPP
Tytuł przelewu: Zjazd Absolwentów ZSCKR Bobowicko, imię i nazwisko, rok ukończenia szkoły.

Więcej informacji: tel.: 95 741 32 18

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

LISTA UCZESTNIKÓW: 

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Nazwisko rodowe

1959 r.

1.

Brak zgody

   

1960 r.

1.

Wacław

Dobosz

 

2.

Osoba towarzysząca 

   

1961 r.

1.

Wiktor 

Kulisz

 

1962 r.

1.

Janina

Czapracka

Kaczmarczyk

2.

Stanisław

Górawski

 

3.

Ryszard

Pękala  

 

1963 r.

1.

Tadeusz

Wojtkiewicz

 

1964 r.

1.

Janusz

Klupsch

 

2.

Jadwiga

Leńczuk

Małachowska

3.

Czesława

Zdzioch

Krakowiak

1966 r.

1.

Mieczysław 

Borkowski

 

2.

Jan

Przesmycki 

 

3.

Janina

Skalska

Skalska

4.

Jerzy

Śmiałek

 

1967 r.

1.

Józef

Dratwiński

 

2.

Elżbieta

Klupsch

Konieczna

1968 r.

1.

Kazimierz

Dembny

 

2.

Henryk

Klonowski

 

3.

Kazimiera

Pawłowska

Hudomięt

4.

Mirosława

Staszewska

Słomiana

1969 r.

1.

Brak zgody

   

1970 r.

1.

Brak zgody

   

2.

Bożena

Łabuza

Tyska

3.

Grażyna

Maćkowiak

Mrówka

4.

Stanisław

Nowak

 

5.

Wojciech

Wrzak                          

 

1971 r.

1.

Brak zgody

   

2.

Zbigniew

Buczek

 

3.

Jan

Baranowski                                        

 

4.

Krystyna

Chmiel- Pilarczyk

Chmiel

5.

Halina

Jarnut  

Barłóg

6.

Zbigniew 

Koła

 

7.

Marian

Łosowski

 

8.

Oktawia 

Marek

Nowak

9.

Helena

Miszczak

Bystra

10.

Eugeniusz

Nowicki

 

11.

Adam

Skorupka

 

12.

Ludmiła

Wachowska

Piotrowska

13.

Wojciech

Wrzak

 

1972 r.

1.

Anna

Hoffman

Janowicz

2.

Halina

Jackowska

Matuszewska

3.

Jolanta

Kaczmarek

Andrzejewska

4.

Grażyna

Kałek

Manyś

5.

Helena

Rogaczewska

Animucka

6.

Maria

Wachowska

Mania

1973 r.

1.

Zofia

Cap

 

2.

Kazimierz

Czaja

 

3.

Joanna

Habura

Jacenik

4.

Jadwiga

Nowak

Dysierowicz

5.

Janina

Nowak

Nanowska

6.

Halina

Skorupa

Słocińska

1976 r.

1.

Eugeniusz

Jaśkiewicz                             

 

2.

Ewa

Prałat-Krych 

 

3.

Krystyna                      

Walkowiak      

 

1977 r.

1.

Jerzy 

Bernaś

 

2.

Roman

Kownacki

 

3.

Grażyna

Kracińska

Mączyńska

4.

Elżbieta

Skulimowska

Burzyńska

5.

Maria

Stankiewicz

Tumas

1978 r.

1.

Wiesława

Maślikiewicz                        

Staszak

2.

Bożena

Olszewska

Martynowska

3.

Krystyna

Walkowiak

Lewandowska

1979 r.

1.

Danuta

Borys

Jachimowska

2.

Mieczysława

Cieślak

Gońda

3.

Małgorzata

Hyży

Centkowska

4.

Maria

Rozwadowska

Sąsiadek

5.

Aleksandra

Sommerfeld

Manikowska

6.

Eugeniusz

Sommerfeld

 

7.

Janusz

Szewczyczak

 

8.

Bogumiła

Wilczyńska

 

9.

Cecylia

Zając

Bitner

1981 r.

1.

Teresa

Gulbicka

Gulbicka

2.

Elżbieta

Miętka

Gilińska

3.

Bronisław

Mietki

 

4.

Krzysztof

Orzeszko

 

1982 r.

1.

Teresa Beata

Dąbrowska

Karolewska

2.

Piotr

Szukała

 

1983 r.

1.

Beata 

Biały

Grzybowska

2.

Alicja

Gaweł

Bimek

3.

Mirosław

Kiljan

 

4.

Ewa

Nowicka

Rządkowska

5.

Elżbieta

Osińska

Gajda

6.

Czesława

Pawłowska

Popiel

7.

Violetta

Sawczyn

Wojciechowska

8.

Joanna

Skóra

 

9.

Andrzej

Waszak

 

10.

Dorota 

Waszak

osoba towarzysząca

11.

Wiesław 

Zerek

 

1984 r.

1.

Brak zgody

   

2.

Brak zgody

   

3.

Brak zgody

   

4.

Renata

Lodzińska

Barłóg

5.

Piotr

Mikułko

 

6.

Marcin

Przeworski                            

 

7.

Zbigniew

Smejlis

 

8.

Marek

Spychała

 

9.

Wioleta

Wrocka- Łapińska

 

1985 r.

1.

Mariola

Szymańska- Lisek

 

1986 r.

1.

Brak zgody

   

2.

Małgorzata

Kiljan

Łyszega

3.

Dorota

Markisz

Piecuch

4.

Krystyna

Osuch

Szymanek

1987 r.

1.

Maria

Kamisarczuk- Wittchen

 

2.

Mariola

Krajnik

 

3.

Paweł

Pospieszny

 

4.

Robert

Szarletta

 

5.

Zdzisława

Trębacz

Hryniewiecka

6.

Dariusz

Wittchen

 

1988 r.

1.

Brak zgody

   

2.

Brak zgody

   

3.

Paweł

Czop

 

4.

Piotr

Kosperczak

 

5.

Robert

Łukasiewicz

 

6.

Sławomir

Mikułko

 

7.

Przemysław 

Radziszewski

 

1989 r.

1.

Brak zgody

   

2.

Robert

Czernianin

 

3.

Marzanna

Przybył

Przybył

4.

Mirosław

Serkis

 

5.

Tomasz

Waśkowski

 

1990 r.

1.

Monika

Czop

Jafra

2.

Anna Janina

Domagala

Panek

3.

Ewa

Głowińska

 

4.

Beata

Huzar

Judkiewicz

5.

Zdzisław                               

Knappe

 

6.

Osoba towarzysząca

   

7.

Beata

von Lewinski

Piwoda

8.

Tomasz

Różański

 

9.

Maciej

Telega

 

10.

Katarzyna

Urbanowicz

Urbanowicz

11.

Tadeusz

Zaleski

 

1991 r.

1.

Wiesław 

Starzak

 

2.

Zenon

Śmiałek

 

3.

Andrzej

Woźniak

 

1992 r.

1.

Andrzej

Dybus

 

2.

Grzegorz

Korejwo

 

3.

Waldemar 

Pniewski

 

4.

Inga

Serkis

Miś

5.

Robert

Sońta 

 

1993 r.

1.

Dawid 

Marek

 

2.

Anna

Kaczmarska

Ogarek

3.

Grzegorz

Kaczmarski

 

1994 r.

1.

Olga

Dominiak

Rudnicka

2.

Leszek                                  

Gmurek  

 

3.

Agnieszka

Klamerus

Czak

4.

Sylwia

Maćkowiak

Maćkowiak

5.

Marcin

Przeworski

 

6.

Tomasz

Szafraniec

 

7.

Przemysław 

Szymczak

 

1995 r.

1.

Mariola

Dybus

Górniak

2.

Magdalena

Makowska-Hyżorek

Makowska

3.

Dorota

Michalczak

Bitner

4.

Dorota

Michalczak

Jutkiewicz 

1996 r.

1.

Malwina 

Burlewicz

Burlewicz

2.

Wiesław 

Gadawski

 

3.

Małgorzata

Jóźwiak

Myczko

4.

Anna

Piechowiak

Grochowicz

5.

Beata

Pietrzykowska- Wróbel

Pietrzykowska

6.

Krystyna 

Pniewska

Flis

1997 r.

1.

Aneta

Banaszak

Czekałowska

1999 r.

1.

Kamila

Nowakowska

Talarek

2001 r.

1.

Grzegorz

Andrasz

 

2.

Anna

Chmurzyńska

Kucharczyk

3.

Andrzej

Łosowski

 

4.

Katarzyna

Łosowska

Farat

5.

Paweł                            

Mikołajczyk                              

 

6.

Katarzyna

Napierała – Bajorska 

 

7.

Maciej

Obidowski

 

2002 r.

1.

Daniel

Drzymała

 

2.

Tomasz

Janczak

 

3.

Magdalena

Kosmowska

Kosmowska

4.

Ewa

Przewoźna

 

5.

Marcin

Sobolewski

 

Inne

1.

Brak zgody

   

2.

Brak zgody

   

RAZEM

176 uczestników

 

 

 

 

 




jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku