Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Jubileusz Szkoły

Program uroczystości 60- lecia Szkoły i XI Zjazdu  Absolwentów

28 czerwca 2014 r.

9:00  Msza Święta w kościele parafialnym w Bobowicku
10:30 Część oficjalna w szkole
      - wystąpienie Dyrektora
      - wystąpienia zaproszonych Gości  
      - wystąpienia Absolwentów 
      - część artystyczna
13:00 Wspólne zdjęcie
13:30 Obiad
15:00-17:00 Spotkanie w klasach i zwiedzanie szkoły
19:00 Bal Absolwentów ( Hala Sportowa w Międzyrzeczu Os. Kasztelańskie)

Opłaty Absolwentów:
a) Pełny koszt uczestnictwa wynosi – 120 zł i obejmuje: monografię, obiad w stołówce szkolnej, grill + Bal Absolwentów
b) Koszt uczestnictwa bez udziału w Balu Absolwentów wynosi – 50 zł
c) w/w  opłaty nie obejmują wspólnego zdjęcia

Ze względów organizacyjnych prosimy o dokonanie wpłat w terminie do 10 czerwca 2014 r.
Nr konta PL 18 8367 0000 0028 6459 3002 0002 tytułem RR - XI Zjazd Absolwentów Szkoły w Bobowicku.
SWIFT CODE: GBWCPPLPP (ten swift jest potrzebny tylko wtedy gdyby ktoś chciał wpłacić na zjazd z zagranicy)

Uwaga !
Przy wpłacie obok imienia i nazwiska prosimy podać rok ukończenia szkoły, (mężatki proszone są o podanie nazwiska panieńskiego.)
Osoby, które zgłoszą swój udział w XI Zjeździe Absolwentów wyrażają zgodę  na umieszczenie ich imienia i nazwiska na liście absolwentów aktualizowanej na stronie internetowej szkoły. (Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Istnieje możliwość rezerwacji noclegu w internacie szkolnym (tel. 95 741 32 18, fax 95 741 32 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

Czas na wspomnienia!
Serdecznie zapraszamy.
Przekaż tę informację swoim kolegom.

                                                                                                                                                 Komitet Organizacyjny

Komitet Organizacyjny:

1) Zofia Plewa
2) Janusz Klupsch
3) Adam Nowak – przewodniczący
4) Roman Nowak
5) Lech Rybacki
6) Jerzy Bernaś
7) Paweł Czop
8) Robert Czernianin    

Program_uroczystości_60lecia_Szkoły.pdf

 

LISTA ZGŁOSZONYCH ABSOLWENTÓW NA ZJAZD

Lp. Rok ukończenia Nazwisko i imię
 1.   Jarosz Stanisław
 2.   Kołakowska Agnieszka
 3.   Pomocka Bronisław
 4.   Walkowiak Krystyna
 5. 1959 Kasprzak – Pieniakowska Józefa
6. 1959 Lizak Ożarowska Anna
7. 1959 Marcinowski Wacław
  8.  1959  Kałużny Tadeusz
 9. 1959 Reluga Jadwiga
 10. 1960 Dobosz Wacław
 11. 1961 Koleśnik Witold
 12. 1961 Kulisz Wiktor
 13. 1961 Kuropatwa Jan
14. 1961 Mańkowski Edward
 15. 1961 Ostaszewska (Myslicka) Maria
16.  1962 Czapracka (Kaczmarczyk) Janina
17. 1962 Górawski Stanisław
 18. 1962 Pękala Ryszard
 19. 1962 Plichta Kaziemierz
 20. 1962 Sobczak Stanisław
 21. 1963 Iwaniszyn Jerzy
 22. 1963 Ostaszewski Edward
 23. 1963 Wirski Jerzy
24. 1964 Bajon Marian
25. 1964 Cichoszewski Bolesław
26.  1964 Drzewiecki Józef
27. 1964 Grela-Szaratowicz Maria
28. 1964 Klupsch Janusz
 29. 1964 Krakowiak Czesława
 30. 1964 Leńczuk (Małachowska ) Jadwiga
31.  1965  Kucko Jan
32.  1965 Rawski Tadeusz
 33. 1966 Borkowski Mieczysław
 34. 1966 Czemerys Elżbieta
 35. 1966 Drapała (Czuba) Czesława
 36. 1966 Pigla Jan
 37. 1966 Przesmycki Jan
 38. 1966 Sawaściuk Julian
39. 1966 Śmiałek Jerzy
 40. 1966 Tomys Grzegorz
 41. 1967 Dratwiński Józef
 42. 1967 Klupsch (Konieczna) Elżbieta
43. 1967 Labuza Bogdan
44.  1967 Sługocka (Morgowska) Regina
 45. 1967 Tomaszewska – Krasocka Magdalena
46. 1968 Dembny Kazimierz
47. 1968 Pawłowska (Hudomięt) Kazimiera
48. 1968 Staszewska (Słomiana) Mirosława
 49. 1969 Juszkiewicz Zbigniew
 50. 1969 Musialski Bogdan
51. 1969 Nowak Adam
52. 1969 Pietkun Andrzej
 53. 1969 Salej Wiesław
 54. 1970 Dziewiatowska Alfreda
 55. 1970 Nowak Stanisław
 56. 1970 Troszyński Tomasz
57.  1970 Witwicki Kazimierz
 58. 1971 Komorowska (Chruślak) Jadwiga
59. 1971 Nowak Oktawia
60. 1971 Nowicki Eugeniusz
 61. 1971 Pietrzak Bronisław
 62. 1971 Szyszka (Staszewska ) Teresa
 63. 1972  Brychczyński Włodzimierz
 64. 1972 Korsak Kazimierz
65. 1972 Kowalewska (Mikołajczyk) Mirosława
 66. 1972 Kozłowski Kazimierz
67. 1972 Kujath (Bujanowska) Elżbieta
68. 1972 Michalak Ryszard
 69. 1972 Miętki Zygmunt
70. 1972 Plewa (Sztukiecka) Zofia
71. 1972 Stelmaszyk (Maćkowiak) Ewa
72. 1972 Stelmaszyk Marek
 73. 1972 Wańkiewicz (Długaszek) Danuta
 74. 1972 Wańkiewicz Piotr
75. 1973 Cap Jonas Zofia
 76. 1973 Nowak (Dysierowicz) Jadwiga
 77. 1973 Nowak  (Nanowska) Janina
78. 1973 Sargalis Zenon
79. 1973 Skorupa (Słocińska) Halina
80. 1974 Kaczmarek (Nowacka) Daniela
81. 1974 Lutostańska (Badach) Danuta
82. 1974 Wagemann (Maćkowiak) Izabela
83. 1974 Wagemann Ryszard
 84. 1974 Wojciechowski Jerzy
85. 1975 Przewłocki Bogdan
 86. 1976 Bajorek Adam
 87. 1976 Białobrzeska (Rupacz) Jadwiga
88. 1976 Błoch Sylwester
89. 1976 Morgowski Mirosław
 90. 1976 Pietrasik Leszek
 91. 1977 Duk (Kowbel) Halina
 92. 1977 Duk Zbigniew
93. 1977 Kabzińska Danuta
 94. 1977 Kanonik Marcin
 95. 1977 Koch Krzysztof
 96. 1977 Kownacki Roman
 97. 1977 Lembowicz Teresa
98. 1977 Listowski Waldemar
99. 1977 Małowski Zenon
100. 1977 Mączyńska Grażyna
101. 1977 Skulimowska (Burzyńska) Elżbieta
102. 1977 Stankiewicz (Tumas) Maria
103. 1978 Lachman Zofia
104. 1978 Małowska (Pajszczyk) Zofia
105. 1978 Nowak Roman
 106. 1978 Olszewska (Martynowska) Bożena
 107. 1979 Borys (Jachimowska) Danuta
108. 1979 Cieślak (Gońda) Mieczysława
 109. 1979 Hyzy (Centkowska) Małgorzata
 110. 1979 Maślak Władysław
 111. 1979 Szewczyczak Janusz
112. 1979 Zając (Bitner) Cecylia
113. 1980 Góra Marek
114. 1980 Onyśków Tadeusz
115. 1980 Skołozdrzy Marian
116. 1981 Grodziński Dariusz
117. 1981 Gulbicka Teresa
118. 1981 Miętki Bronisław
119. 1981 Miętka (Gilińska) Elżbieta
120. 1981 Olek (Stafiniak) Bożena
121. 1981 Stafiniak Michał
122. 1981 Szymczyk Zygmunt
123. 1981 Wilczyński Jacek
124. 1981 Zalinska (Sieradzka) Beata
125. 1982 Błaszczak Włodzimierz
126. 1982 Błoch Grzegorz
 127. 1982 Bogacz (Ordanik) Anna
 128. 1982 Bogacz Andrzej
129. 1982 Dunal Waldemar
130. 1982 Gaj (Gajda) Ewa
131. 1982 Góra (Uhrynowska) Joanna
 132. 1982 Karolewska Teresa
133. 1982 Kieroński Zbigniew
134. 1982 Kociołek (Kalina) Jolanta
135. 1982 Kociołek Piotr
 136. 1982 Kołcz – Pawlak Elżbieta
137. 1982 Kołodziejek (Więckowicz) Elżbieta
138. 1982 Marciniak Marek
139.  1982 Mieczkowska (Kowal) Danuta
 140. 1982 Miezio Bożena
 141. 1982 Piechota Zbigniew
 142. 1982 Ponulak Piotr
143. 1982 Słoboda Cezary
144. 1982 Sycz Piotr
145. 1982 Szukała Piotr
 146. 1982 Szymczyk (Mikołajczyk) Barbara
147.  1982 Śmigielska (Kałużna) Mariola
 148. 1983 Jankiewicz Dariusz
 149. 1983 Kiljan Mirosław
150. 1983 Leśniak Tomasz
 151. 1983 Lodzińska (Barłóg) Renata
152. 1983 Osińska (Gajda) Elżbieta
 153. 1983 Sawala (Kubiak) Urszula
154. 1983 Skóra (Szmata) Jolanta
155. 1983 Trautman Krzysztof
156.   1983 Utraczyk (Trębacz) Danuta
 157. 1983 Waszak Andrzej
 158. 1984 Batura Tomasz
159. 1984 Grządkowska – Nowicka Ewa
 160. 1984 Kałek Marian
 161. 1984 Mikułko Piotr
162. 1984 Spychała Marek
163. 1984 Stolarski Tomasz
164. 1984 Wrocka – Łapińska Wioletta
165. 1985 Bak (Wojciechowska) Jolanta
166. 1985 Bak Krzysztof
 167. 1985 Hassa Jerzy
 168. 1985 Lisek Mariola
169. 1985 Uhrynowska Iwona
 170. 1985 Wróbel (Jarocka) Iwona
 171. 1985 Wróbel Mieczysław
172. 1985 Zagozdan Andrzej
173. 1986 Dymarczyk Zbigniew
 174. 1986 Kiljan (Łyszega) Małgorzata
 175. 1986 Markisz (Piecuch) Dorota
 176. 1986 Markisz Piotr
177. 1986 Staszyński Henryk
178. 1986 Wróblewska Wioletta
179. 1987 Jachwitz Jerzy
180.  1988 Bochen Wioletta
181. 1988 Czop Paweł
182. 1988 Hassa (Pazgrat) Małgorzata
183. 1988 Kromska Barbara
184. 1988 Łukasiewicz  Robert
185. 1988 Mazura Zbigniew
186. 1988 Mikułko Sławomir
187. 1988 Odolińska Katarzyna
188. 1988 Radziszewski Przemysław
189. 1988 Sierzputowski Rafał
 190. 1989 Czernianin Robert
191. 1989 Poznańska (Przybył) Marzanna
192. 1989 Sawicka (Molenda) Marzena
193. 1990 Czop (Jafra) Monika
194.  1990 Fontowicz Jarosław
195. 1990 Leja Marek
196. 1990 Panek Anna
197.  1990 Piwoda Beata
198. 1990 Sokołowski Dariusz
199. 1990 Telega Maciej
200. 1990 Zaleski Tadeusz
201. 1991 Torzyński Grzegorz
202. 1992 Bentkowska (Matyjaszek) Iwona
203. 1992 Bułajewska (Perz) Gabryiela
204. 1992 Kwiatkowska (Kowalczyk) Anna
205. 1992 Maćkowiak Marek
206. 1992 Nisiewicz (Jałocha) Małgorzata
207. 1992 Nisiewicz Maciej
208. 1992 Sitnik (Szabłowska)Teresa
209. 1992 Surosz Renata
210. 1992 Wasiak Ewa
211. 1992 Wiesiołek Grzegorz
212. 1993 Dawid Marek
213. 1993 Kania Ewa
214. 1993 Klinowska (Sokołowska) Małgorzata
215. 1993 Kornobis Izabela
216. 1993 Masiukiewicz Angelika
217. 1993 Matusiak Magdalena
218.  1993 Moskwa Przemysław
219. 1993 Stankiewicz Beata
220. 1993 Wajnert (Gałka) Gabriela
221. 1993 Walczak Bogdan
222.  1994 Janowicz (Warszawa) Dorota
223. 1994 Maćkowiak Michał
224.  1995 Kozdrój Wojciech
225. 1995 Skiba Rafał
226. 1995 Wittke Joanna
227. 1996 Kałek Andrzej
228. 1996 Olek Agnieszka
229. 1996 Gadowski Wiesław
230.  1997 Moskwa (Chomiak) Joanna
231. 1998 Guśniowska (Polak) Kamila
232. 2000 Bujalska Ewa
233. 2000 Fusińska Agata
234. 2002 Kosmowska Magdalena
Data aktualizacji: 26 czerwca 2014 r.

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o możliwie szybkie i liczne zgłoszenia.
Osoby wymienione na liście zgłoszeń bez roku ukończenia szkoły prosimy o kontakt telefoniczny (95 741-32-18) w celu uzupełnienia danych.

 

 

BANER 60 lat szkoły




jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku