Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Wiosenno-świąteczne inspiracje

Budząca się do życia przyroda i nadchodzące Święta Wielkanocne zainspirowały młodzież ZSCKR w Bobowicku do przygotowania w szkole wiosenno- świątecznej dekoracji.
Uczniowie Technikum Żywienia pod kierunkiem A.Ratajczak i K.Orzeszko przygotowali ekspozycję świątecznego nakrycia stołu oraz wypiekli elementy dekoracyjne na stół wielkanocny. W aranżacji stołu wspomagała ich młodzież z Technikum Architektury Krajobrazu pod opieką Z.Różańskiej i K.Pielesiak przygotowując na stół św...iąteczny przepiękną kompozycję ze świeżych kwiatów oraz przedstawiając sposoby dekoracji jajek. Tradycje świąt, zawartość koszyczka wielkanocnego, przepisy na potrawy świąteczne wraz z misternie wykonanymi dekoracjami symbolizującymi pisanki wykonali nasi uczniowie pod kierunkiem M.Szefler-Górznej. Wspólna praca młodzieży cieszy i zachwyca.

A.R.

 

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1   
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku