Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Dzień Otwarty i Warsztaty Edukacyjne

Gimnazjaliści już niedługo staną przed wyborem dalszej drogi swojego kształcenia, dlatego dnia 25 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku odbył się DZIEŃ OTWARTY. Już od samego rana mieliśmy okazję przedstawić młodszym kolegom ofertę naszej szkoły. Gimnazjalistom często towarzyszyli rodzice, także absolwenci naszej szkoły. Niezmiernie nas to cieszy i wzbudza miłe uczucia wobec naszej szkoły... Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się klasa matematyczna, a także pracownia technikum żywienia i usług gastronomicznych, gdzie można było coś smacznego przekąsić. Klasy żywienia przygotowywały na ten dzień słodkości, aby nasi rówieśnicy poczuli chęć zagoszczenia już od września w tej pracowni gastronomicznej - być może to zachęta "przez żołądek do serca". Każdy mógł sprawdzić swoje siły zaglądając do poszczególnych klas... Na pewno nie można powiedzieć, że ktoś się nudził - wręcz przeciwnie. Każdy miał okazję na rozwiązanie quizu, zagadki, mógł ulepić rzeźbę, a nawet zaprojektować coś własnego. Myślę, że naszym gościom najbardziej spodobała się wycieczka po internacie oraz jazda konna. Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim nauczycielom i uczniom ZSCKR w Bobowicku, zaangażowanym w organizację DNIA OTWARTEGO, a kandydatów serdecznie zapraszamy już we wrześniu do naszej szkoły!

Karolina Chmurzyńska kl. 2ż

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1    
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku