Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

XXXIII Edycja Stypendialna Międzyrzeckiego Koła Wspieramy Młode Talenty

Dnia 25 maja 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Międzyrzeczu odbyła się XXXIII edycja stypendialna Międzyrzeckiego Koła Wspieramy Młode Talenty. Pani Lidia Woźniak – przewodnicząca Koła, przedstawiła osiągnięcia młodych zdolnych z Powiatu Międzyrzecz, którzy również mogli zaprezentować się na scenie: w utworach lirycznych, instrumentalnych i układach tanecznych. Galę swoja obecnością zaszczycili  zaproszeni goście: p. Mariusz Erdman – przewodniczący Lubuskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole,  Edward Fedko – radny Sejmiku Wojewódzkiego, Remigiusz Lorenz – burmistrz Międzyrzecza, Rafał Mikuła – wicestarosta Powiatu Międzyrzecz. W gronie nagrodzonych uczniów znalazła się uczennica naszej szkoły Klaudia Kujawa doceniona za zdolności artystyczno – plastyczne.   Współpraca z Kołem Wspieramy Młode Talenty stała się tradycją naszej szkoły. Dzięki temu możemy pomagać uzdolnionej młodzieży rozwijać swoje pasje, zainteresowania, spełniać marzenia. Serdecznie gratulujemy  Klaudii,  jej rodzicom i nauczycielom , za dostrzeżenie talentu, otoczenie opieką i wskazanie drogi do sukcesu.
beznazwy
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku