Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

"Najważniejszy w każdym działaniu jest początek" /Platon/

Dnia pierwszego września w ZSCKR im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2015/2016. Apel odbył się przed gmachem naszej szkoły.  Zgodnie z ceremoniałem wprowadzono sztandar i odśpiewano 2 hymny: narodowy i Sybiraków. Uroczystość inauguracji nowego roku szkolnego zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście: Prezes Koła Związku Sybiraków w Międzyrzeczu pan Henryk Korba, członkini Koła Związku Sybiraków w Międzyrzeczu pani Helena Bura, Prezes Koła Honorowych Dawców Krwi pan Zbigniew Smejlis, Przewodniczący Szkolnej Rady Rodziców pan Roman Pisera.
Dyrektor Zespołu Szkół pan Roman Nowak powitał gości, nauczycieli, rodziców oraz wszystkich uczniów, a w szczególności uczniów klas I, którzy dopiero rozpoczynają naukę w naszej szkole. W swoim wystąpieniu pan Dyrektor nawiązał do rocznicy wybuchu II wojny światowej i zaapelował o uczczenie pamięci wszystkich poległych, minutą ciszy.
Ponadto pan Dyrektor zwrócił uwagę na prace remontowe, które podczas wakacji zostały wykonane w naszej szkole. Zachęcał także uczniów do rzetelnej i owocnej pracy w trakcie roku szkolnego, zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń. Następnie  pani Beata Biały przeczytała listy skierowane do uczniów i kadry pedagogicznej od Prezesa Rady Ministrów pani Ewy Kopacz oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi pana Marka Sawickiego. Kolejno odbyły się przemówienia zaproszonych gości.
Po apelu uczniowie i wychowawcy spotkali się w klasach.

Życzymy wszystkim uczniom jak najlepszych wyników w nauce.

Powodzenia!

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1    
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku