Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

XVII Lubuskie Święto Plonów

Dnia 6 września 2015 roku w Międzyrzeczu odbyło się XVII Lubuskie Święto Plonów. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski. Obchody te dały możliwość zaprezentowania szerokiej gamy produktów regionalnych, barwnej kultury i tradycji.
Nasza szkoła wystawiła stoisko z poczęstunkiem przygotowanym przez uczniów kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Serwowaliśmy smalec, powidła oraz różnego rodzaju ciastka.
Nasze stoisko odwiedzili między innymi starosta dożynek Arkadiusz Madzelan, marszałek Elżbieta Polak, burmistrz Międzyrzecza Remigiusz Lorenz. Mimo złej aury uczestnicy z chęcią odwiedzali wszystkie stoiska, gdzie degustowali regionalne produkty. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu województwa lubuskiego.

Barbara Kram  
Malwina Gajda

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1   
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku