Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Piknik edukacyjny w Jabłoniu

W dniu 03.10.2015r. młodzież z naszej szkoły uczestniczyła w pikniku szkół prowadzonych przez Ministra Rolnictwa p.n.”Rolnictwo ekologiczne i produkty rolne wysokiej jakości przyszłością polskiej wsi. PROW 2014-2020.”, który odbył się  w Jabłoniu.
Uczniowie 45 szkół rolniczych prezentowali produkty regionalne, tradycyjne i lokalne swojego regionu. Na naszym stoisku zaprezentowane zostały: szynka w cieście chlebowym, salceson wiejski, ryba na kwaśno, kwaszona kapusta i ogórki nadnoteckie, chleb domowy na zakwasie, olej lniany tłoczony na zimno, miód wielokwiatowy z Doliny Noteci, syrop z płatków róży, szarlotka z landsberską, lubuskie pierniczki oraz przetwory z surowców pochodzących z naszego regionu. Nasze stoisko było chętnie odwiedzane przez zwiedzających. Młodzież wróciła zadowolona i bogatsza o wiedzę, zdobytą na pikniku.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1  
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku