Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Dnia 21.10.2015 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Gorzowie Wlkp. odbyła się uroczysta gala stypendialna, podczas której stu dziesięciu uczniów szkół ponadgimnzjanych z całego województwa zostało wyróżnionych stypendiami Premiera RP. Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły Dominika Mazur z klasy IV Technikum Żywienia. 
Podczas uroczystości Wojewoda Lubuski Katarzyna Osos, doceniając wysokie wyniki w nauce lubuskich uczniów, złożyła gratulacje, zarówno młodzieży, jak i ich nauczycielom i rodzicom. Szczególne podziękowania Wojewoda przekazała stypendystom za zaangażowanie i poświęcenie w zdobywaniu wiedzy. Uczniowie usłyszeli również życzenia rozwijania pasji i wielu kolejnych osiągnięć.
Uhonorowani stypendium Prezesa Rady Ministrów zostają uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen.
Dominice serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

gallery1 gallery1   
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku