Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Konkurs "Ogród mojej wyobraźni'

Dnia 23.04.2016 r. w ZSCKR im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku odbyło się podsumowanie konkursu plastyczno- fotograficznego „Ogród mojej wyobraźni”, który skierowany był do uczniów gimnazjum. 
Celem konkursu była popularyzacja kierunku architektura krajobrazu, a także rozwijanie wrażliwości estetycznej, uzdolnień i pasji wśród młodzieży.
W czasie Dnia Otwartego dokonano prezentacji nadesłanych prac. W galerii na szkolnym korytarzu oglądać można było kreatywne interpretacje tematu konkursowego. 
Jury w składzie: Pani Dyrektor Jadwiga Sokołowska, Pani Zdzisława Różańska oraz Pani Kinga Pielesiak -nauczycielki przedmiotów zawodowych w kierunku architektura krajobrazu dokonało oceny prac w dwóch kategoriach: praca plastyczna oraz fotograficzna.

Nagrodzono następujące prace.
Kategoria praca plastyczna:
1 miejsce- Jakub Palen,
2 miejsce- Julia Łowkis,
3 miejsce- Jagoda Kubińska,
Wyróżnienie- Anna Adamska,
Wyróżnienie- Fabian Markwant.

Kategoria praca fotograficzna:
1 miejsce- Oliwia Belica,
2 miejsce- Weronika Tamuć.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy wielu twórczych działań oraz samych sukcesów! 
Pragniemy również podziękować sponsorom nagród: Nadleśnictwu Międzyrzecz oraz Międzyrzeckiemu Ośrodkowi Kultury za pozytywny odzew i wsparcie naszej inicjatywy.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku