Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Zakończenie roku szkolnego klas IV

Dnia 29 kwietnia odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas IV. Z tej okazji przybyli zaproszeni goście: Prezes Koła Związku Sybiraków w Międzyrzeczu pan Henryk Korba, członkinie Koła Związku Sybiraków w Międzyrzeczu: pani Maria Kulas, pani Helena Bura, Przewodniczący Szkolnej Rady Rodziców pan Roman Pisera oraz Prezes Koła Honorowych Dawców Krwi w Międzyrzeczu pan Zbigniew Smejlis.
Po odśpiewaniu hymnów i przywitaniu gości, pan dyrektor Roman Nowak w swoim imieniu i całego grona pedagogicznego pożegnał uczniów klas IV, życząc im sukcesów na egzaminie maturalnym i wszelkiej pomyślności w dorosłym życiu.
Po przemówieniach zebranych gości, nastąpiło uroczyste ślubowanie absolwentów, po czym przekazano sztandar uczniom klas trzecich, którzy od tej chwili stali się gospodarzami szkoły. Abiturienci otrzymali świadectwa, nagrody i dyplomy. Nie obyło się też bez kwiatów i życzeń, uczniowie klas czwartych wyrazili swoje podziękowania nauczycielom i wychowawcom za włożony trud w ich rozwój i edukację.
Uczniowie klas młodszych, żegnając swoich starszych kolegów zaprezentowali krótki występ artystyczny. Ponadto maturzyści wyświetli przygotowane uprzednio prezentacje klasowe, ukazujące ciekawe chwile z ich minionego życia szkolnego, a po zakończonej uroczystości udali się do swoich sal lekcyjnych na ostatnie spotkania z wychowawcami.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1   
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku