Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Eliminacje centralne XL Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

04.06.2016 roku w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego im. gen. D. Chłapowskiego w Trzciance odbyła się XL Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. W eliminacjach centralnych wystartowało 221 uczniów z całej Polski. Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca: Cezary Hukiewicz w bloku produkcji zwierzęcej – XVI miejsce, natomiast Krzysztof Budny w bloku architektury krajobrazu – XXIII miejsce. Tym samym znaleźli się w grupie najlepszych olimpijczyków spośród ok. 4500 uczniów, biorących w niej udział, począwszy od etapu szkolnego, przez okręgowy, skończywszy na centralnym.
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy i umiejętności praktycznych organizowany w naszym kraju, któremu patronuje Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Organizatorem zmagań jest Komitet Główny OWiUR przy Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Gratulujemy finalistom i życzymy młodszym uczniom podobnych sukcesów!

13419009 907082012735957 6011448314019049977 n
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku