Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Warsztaty zawodowe w Kalsku

Dnia 18.06.2016 r. uczniowie kształcący się w Technikum Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku uczestniczyli w warsztatach zawodowych zorganizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Sulechowie w Instytucie Zarządzania i Inżynierii Rolnej w Kalsku.
Pod czujnym okiem Pani dr inż. Moniki Drozdek- architekta krajobrazu oraz specjalisty w zakresie ochrony i konserwacji zabytkowych założeń ogrodowych, uczniowie klas II oraz III mieli okazję przeprowadzić analizę dendrochronologiczną zabytkowego parku przy pałacu w Kalsku oraz poznać bardzo praktyczne tajniki przeprowadzania inwentaryzacji zieleni.
Po krótkiej prezentacji dotyczącej nauki w PWSZ w Sulechowie, na spacer po ogrodzie przy Instytucie zabrała nas Pani dr inż. Agnieszka Szczecińska-Maj- kierownik Zakładu Kształtowania Zieleni.
Dziękujemy za możliwość udziału w warsztatach i bardzo przyjemną atmosferę w czasie zajęć!
Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy :)
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1   jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku