Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Dnia 24.06.2016r. w ZSCKR w Bobowicku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016. Na tę uroczystość przybyli zaproszeni goście: Prezes Koła Związku Sybiraków w Międzyrzeczu pan Henryk Korba, aa Koła Związku Sybiraków pani Maria Kulas i pani Jadwiga Nawrot, Naczelnik Wydziału Edukacji, Spraw Społecznych i Promocji Starostwa Powiatowego w Międzyrzeczu pani Halina Pilipczuk, Przewodniczący Szkolnej Rady Rodziców pan Roman Pisera, członek Koła Honorowych Dawców Krwi pan Rafał Skibicki, Rodzice oraz całe Grono Pedagogiczne.
Po odśpiewaniu 2 hymnów: narodowego i Sybiraków oraz przywitaniu zgromadzonych pani Dyrektor Jadwiga Sokołowska podziękowała uczniom i nauczycielom za całoroczny wysiłek i owocną pracę, życzyła także wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Kolejno odbyły się przemówienia zaproszonych gości.
W dalszej części uroczystości miało miejsce wręczenie świadectwa z wyróżnieniem najlepszej uczennicy Klaudii Pospiesznej. Podziękowania, dyplomy i nagrody otrzymali też uczniowie, którzy osiągnęli dobre wyniki w nauce oraz sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych, a także członkowie Koła Honorowych Dawców Krwi.
Po zakończeniu uroczystości, wszyscy uczniowi przeszli do klas, gdzie otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców.

Życzymy miłych i słonecznych wakacji!

IMG 8327
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku