Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Rozpoczęcie roku szkolnego

Dnia pierwszego września w ZSCKR im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku odbyło się  uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017. Apel odbył się przed gmachem  naszej szkoły. Zgodnie z ceremoniałem wprowadzono sztandar i odśpiewano 2 hymny: narodowy i Sybiraków.
Uroczystość inauguracji nowego roku szkolnego zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście: Prezes Koła Związku Sybiraków w Międzyrzeczu pan Henryk Korba, członkinie Koła Związku Sybiraków w Międzyrzeczu pani Helena Bura i pani Maria Kulas, Prezes Koła Honorowych Dawców Krwi pan Zbigniew Smejlis, Przewodniczący Szkolnej Rady Rodziców pan Roman Pisera.
Dyrektor Zespołu Szkół pan Roman Nowak serdecznie powitał gości, nauczycieli, rodziców oraz wszystkich uczniów, a w szczególności uczniów klas I, rozpoczynających naukę w naszej szkole. Ponadto pan Dyrektor zachęcał młodzież do rzetelnej i owocnej pracy, odkrywania  pasji oraz zdobywania umiejętności i doświadczeń w nowym roku szkolnym.  W swoim wystąpieniu nawiązał także do 77. rocznicy wybuchu II wojny światowej, minutą ciszy uczciliśmy pamięć poległych.
Kolejno odbyły się przemówienia zaproszonych gości. Po apelu młodzież udała się do klas na spotkanie ze swoim wychowawcami.

Życzymy wszystkim uczniom wytrwałości i sukcesów w nowym roku szkolnym.    
Powodzenia!

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku