Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Otrzęsiny klas pierwszych

Dnia 17 października 2016 roku zgodnie z tradycją naszej szkoły odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Uroczystość ta miała na celu przyjęcie pierwszoklasistów do grona uczniów oraz ich wzajemne poznanie się. 
Wszyscy zgromadzili się w internacie szkolnym, gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze "pierwszaki" rywalizowały ze sobą w różnego rodzaju konkurencjach. Zabawę prowadziły: Mirela Gasper i Roksana Sołtys. Koleżanki i koledzy z klas drugich przygotowali dla "kociaków" zadania do wykonania m.in. zanucenie wylosowanej piosenki, namalowanie kota z zasłoniętymi oczami, a także konkurs wiedzy o szkole i przedmiotach zawodowych. Odbyły się także wybory Miss i Mister kotów, które wygrali: Weronika Filipczak Ia/ak, Mateusz Zawadzki Ia/ak. Pod koniec "kotom" obcięte zostały symboliczne ogony i tym samym stali się oni prawdziwymi uczniami naszej szkoły. Zabawa była przednia, panowała radość i zadowolenie.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1   
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku