Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – etap okręgowy

Mamy Mistrzów w okręgu!

21 kwietnia 2017r. w Pyrzycach nasi uczniowie wzięli udział w eliminacjach okręgowych XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku reprezentowali uczniowie: blok architektury krajobrazu – Klaudia Pospieszna kl. III AK i Krzysztof Budny kl. IV AK, blok żywienie człowieka i gospodarstwo domowe -Żaneta Konieczna kl.IV, blok produkcja zwierzęca - Karol Białek kl. II. oraz blok produkcja roślinna - Paweł Horodecki i Michał Mrozek z kl. III.

Nasi koledzy z klasy III i IV Technikum Architektury Krajobrazu wykazali się ponadprzeciętną wiedzą i umiejętnościami deklasując przeciwników zajmując odpowiednio:

Klaudia Pospieszna – pierwsze miejsce,

Krzysztof Budny – drugie miejsce.

Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły w eliminacjach okręgowych i życzymy powodzenia na eliminacjach centralnych.

                                                                                                                                             Zdzisława Różańska

gallery1 gallery1   
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku