Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Zakończenie roku klas IV

Dnia 28 kwietnia odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas IV. Z tej okazji przybyli zaproszeni goście: członkinie Koła Związku Sybiraków w Międzyrzeczu: pani Maria Kulas i pani Helena Bura, Przewodniczący Szkolnej Rady Rodziców pan Roman Pisera oraz Prezes Koła Honorowych Dawców Krwi w Międzyrzeczu pan Zbigniew Smejlis.
Po odśpiewaniu hymnów i przywitaniu gości, pan dyrektor Roman Nowak w swoim imieniu i całego grona pedagogicznego pożegnałuczniów klas IV, życząc im sukcesów na egzaminie maturalnym i wszelkiej pomyślności w dorosłym życiu. 
Po przemówieniach zebranych gości, nastąpiło uroczyste ślubowanie absolwentów, po czym przekazano sztandar uczniom klas trzecich, którzy od tej chwili stali się gospodarzami szkoły. Abiturienci otrzymali świadectwa, nagrody i dyplomy. Nie obyło się też bez kwiatów i życzeń, uczniowie klas czwartych wyrazili swoje podziękowania nauczycielom i wychowawcom za włożony trud w ich rozwój i edukację.
Uczniowie klas młodszych, żegnając swoich starszych kolegów zaprezentowali krótki występ artystyczny. Ponadto maturzyści wyświetli przygotowane uprzednio prezentacje klasowe, ukazujące ciekawe chwile z ich minionego życia szkolnego. Ostatnim akcentem uroczystego pożegnania była niespodzianka przygotowana przez czwartoklasistów - wypuszczenie do lotu stadka gołębi, które wzbiły się w powietrze na placu przed głównym wejściem do szkoły.
Po zakończonej uroczystości absolwenci udali się do swoich sal lekcyjnych na ostatnie spotkania z wychowawcami.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku