Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Dnia 23.06.2016r. w ZSCKR w Bobowicku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Na tę uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wicestarosta Międzyrzecza pan Rafał Mikuła, członkini Zarządu Powiatu w Międzyrzeczu pani Zofia Plewa, członkini Koła Związku Sybiraków w Międzyrzeczu pani Helena Bury, Prezes Koła Honorowych Dawców Krwi pan Zbigniew Smejlis, Przewodniczący Szkolnej Rady Rodziców pan Roman Pisera, Rodzice oraz całe Grono Pedagogiczne. 
Po odśpiewaniu 2 hymnów: narodowego i Sybiraków oraz przywitaniu zgromadzonych pan Dyrektor Roman Nowak podziękował uczniom i nauczycielom za całoroczny wysiłek i owocną pracę. W związku z odejściem na zasłużoną emeryturę, pan Dyrektor w swoim przemówieniu pożegnał się z uczniami i swoją ukochaną szkołą, którą zarządzał przez 10 lat.  
Odchodzący Dyrektor jest absolwentem naszej szkoły i przez długie lata pracował tutaj jako nauczyciel. Był bardzo oddany sprawom szkoły, zostawił tu część Siebie i same najlepsze wspomnienia. Wszyscy ze zbolałym sercem i łzami w oczach dziękowali Mu za udaną współpracę, wieloletnie osiągnięcia i zasługi.

W dalszej części uroczystości miało miejsce wręczenie świadectw z czerwonym paskiem dla najlepszych uczniów. Podziękowania, dyplomy i nagrody otrzymali też uczniowie, którzy osiągnęli dobre wyniki w nauce oraz sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych, a także członkowie Koła Honorowych Dawców Krwi.

Po zakończeniu uroczystości, wszyscy uczniowi przeszli do klas, gdzie otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców.

Życzymy miłych i słonecznych wakacji!

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku