Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Święto Obry i Paklicy

Święto Obry i Paklicy za nami! 
Reprezentacja ZSCKR Bobowicko wzięła udział w programie przygotowanym przez Międzyrzecki Ośrodek Kultury. Zespół: Daria Jakszuk, Kacper Dylejko oraz Milena Grupa bardzo dobrze poradził sobie z pytaniami oraz zadaniami na temat ekologii i segregacji odpadów. 
Dodatkowo uczniowie mogli wykazać się w konkurencjach przygotowanych przez Gminę Międzyrzecz pt.: „Ekologia na wesoło”, wygrywając między innymi pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów, które zostały ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska. 

Na scenie podziwiać można było plakaty wykonane przez uczniów szkół średnich, a wśród nich prace autorstwa Hanny Markiewicz oraz Zuzanny Gabigi z klasy 2ak. 

Dodatkowo nasi uczniowie przygotowali warsztaty plastyczne dla najmłodszych uczestników imprezy. Przedszkolaki i dzieci w wieku szkolnym wykonywały piękne, kolorowe ryby pod okiem Wiktorii Golarowskiej, Mileny Grupy, Marleny Grupy, Darii Jakszuk, Klaudii Czochry, Natalii Koniecznej oraz Kacpra Dylejko. 
Dziękujemy serdecznie za zaproszenie, mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok!

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1  

 jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku