Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

XX Olimpiada Rękodzieła Artystyczno-Użytkowego

W dniu 22 września 2017 r. w Międzyrzeczu w hali widowiskowej Międzyrzeckiego Ośrodka Sportu i Wypoczynku w Międzyrzeczu, odbyła się XX Olimpiada Rękodzieła Artystyczno-Użytkowego skierowana do osób niepełnosprawnych województwa lubuskiego.

Dziewczęta z klasy III ż - Patrycja Marcinkowska i Dagmara Stępień działające w Szkolnym Klubie Wolontariusza w ZSCKR im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku pod opieką p. Moniki Nowak, w ramach współpracy ze Szkolnym Klubem Caritas przy Gimnazjum nr 1 w Międzyrzeczu, tradycyjnie już, jak co roku wzięły w niej udział, służąc swoją pomocą i wsparciem podczas obsługi imprezy. 
Coroczne olimpijskie spotkanie daje możliwość wykazania się osobom niepełnosprawnym swoimi umiejętnościami nabytymi podczas całorocznej terapii, a jednocześnie jest jedyną imprezą 
o takim charakterze na terenie województwa lubuskiego. Tym bardziej cieszymy się, że podczas takich przedsięwzięć możemy służyć swoją pomocą.

gallery1 gallery1 gallery1  
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku