Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Otrzęsiny klas pierwszych

Dnia 13 października 2017 roku zgodnie z tradycją naszej szkoły odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Uroczystość ta miała na celu przyjęcie pierwszoklasistów do grona uczniów oraz ich wzajemne poznanie się. Wszyscy zgromadzili się w internacie szkolnym, gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze "pierwszaki" prezentowały się w różnego rodzaju konkurencjach. Zabawę prowadzili: Daria Jakszuk i Kacper Dylejko. Koleżanki i koledzy z klas drugich przygotowali dla "kociaków" zadania do wykonania m.in. kocia kasa, super celność, namalowanie swojej pani wychowawczyni jako superbohatera, konkurs wiedzy o szkole, a także pokaz talentów. Na zakończenie odbyły się wybory „Super Kotów", które wygrali: Anita Trojanek i Hubert Śpiączka. Zabawa była przednia, panowała radość i zadowolenie.
Uczniowie nie zapomnieli o swoich wychowawcach i nauczycielach, wręczając im kwiaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Ostatnim akcentem tegorocznych otrzęsin było Święto Pieczonego Ziemniaka. Uczniowie: Karol Stępień i Denis Okraska opiekali na grillu ziemniaki dla wszystkich uczestników. Była to smaczna i zdrowa, jesienna przekąska.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1    
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku