Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - etap szkolny

Dnia 13 listopada 2017 roku odbyło się podsumowanie wyników etapu szkolnego XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, który przeprowadzono w naszej szkole w dniach 26-27 października. Uczniowie wykonali krótkie pokazy multimedialne, dotyczące zadań konkursowych w poszczególnych blokach tematycznych i przedstawili je na forum szkoły. Laureatami etapu szkolnego OWiUR zostali: Karol Białek w bloku produkcji zwierzęcej, Michał Mrozek w bloku produkcji roślinnej, Klaudia Pospieszna w bloku architektury krajobrazu, Środecka Dominika w bloku gastronomii. Przed naszymi zwycięzcami kolejne duże wyzwanie - etap okręgowy.
Do II etapu OWiUR zgłoszono także uczniów, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w szkolnym konkursie. Do laureatów dołączą: Daniel Wiśniewski i Witold Kmieć w bloku produkcji zwierzęcej, Paweł Horodecki w bloku produkcji roślinnej oraz Oliwia Matuszewska w bloku gastronomii.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku