Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

"BHP w indywidualnym gospodarstwie rolnym"

W dniu 24 listopada w siedzibie Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Zielonej Górze odbyły się kolejne, po etapie szkolnym, etapy konkursu pt. "Bezpieczeństwo i higiena pracy w indywidualnym gospodarstwie rolnym”. W rozgrywkach uczestniczyło 12 uczniów z trzech szkół rolniczych województwa lubuskiego. Tematyką konkursu była ochrona życia i zdrowia w procesie pracy w indywidualnym gospodarstwie rolnym. Naszą szkołę reprezentowali: Michał Mrozek z klasy IIIa oraz Natalia Mrozek, Weronika Filipczak i Mateusz Zawadzki - uczniowie klasy IIa. Uczestnicy w II etapie rozwiązywali test składający się z 20 pytań, a w kolejnym - test obejmujący 10 pytań. W przypadku uzyskania jednakowej liczby punktów przez kilku uczestników, organizatorzy przewidzieli ustną dogrywkę.
W takowej wzięło udział dwoje uczniów naszej szkoły tj. Natalia i Mateusz, którzy w podsumowaniu całego konkursu zajęli odpowiednio 3 i 4 miejsce. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.

gallery1 gallery1   
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku