Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Jarmark świąteczny w Międzyrzeczu

Dnia 6 grudnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbył się na rynku wokół międzyrzeckiego ratusza. Uczniowie klas czwartych oferowali klientom swoje produkty, które przygotowali w ramach zajęć praktycznych. Na stoisku szkolnym można było kupić stroiki świąteczne, ciasto, pierniki oraz wyroby z pierników takie jak świeczniki, bombki, a także inne ozdoby choinkowe. Pomimo deszczu, który towarzyszył naszym wystawcom, na jarmarku panowała świąteczna atmosfera, a nasze szkole produkty cieszyły się zainteresowaniem wśród mieszkańców.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1    
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku