Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Olimpiada wiedzy o BHP w rolnictwie indywidualnym

8 grudnia w Lubuskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Kalsku odbył się Finał XIII Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Indywidualnym. Jak co roku celem przyświecającym olimpiadzie było upowszechnianie problematyki ochrony pracy, zapobiegania wypadkom w gospodarstwach rolnych oraz inspirowanie rolników do podejmowania aktywnych działań i tworzenia pożądanej kultury w zakresie bezpieczeństwa pracy w gospodarstwie rolnym. W Olimpiadzie wzięło udział 548 uczestników z całego województwa lubuskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Sylwia Tyliszczak i Mateusz Pilecki z klasy IVa, Michał Mrozek i Paweł Horodecki z klasy IIIa oraz Mateusz Zawadzki - uczeń klasy IIa. W pierwszym etapie wszyscy przystąpili do egzaminu pisemnego, po którym wyłoniono 18 uczestników z największą ilością punktów. Wśród nich był również Michał. Kolejny etap to również rozwiązanie pisemnego testu a następnie ustna dogrywka, która wyłoniła zwycięzcę Olimpiady. 
Wszystkim uczestnikom gratulujemy nie tylko zdobytych nagród, ale przede wszystkim wiedzy, która zostanie wykorzystana w codziennej pracy w gospodarstwie. Zdobyta i ugruntowana wiedza z pewnością przysłuży się do ochrony zdrowia i życia, nie tylko uczestników Olimpiady, ale także ich bliskim. 
Życzymy dalszych sukcesów :) 

gallery1 gallery1 gallery1  
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku