Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Towarzyski Turniej Piłki Koszykowej

Dnia 15.01.2018 r. reprezentacja ZSCKR Bobowicko wzięła udział w Towarzyskim Turnieju Piłki Koszykowej o Puchar Patrona Technikum nr 1 w Międzyrzeczu. Uczniowie z naszej szkoły zmierzyli się z reprezentacją LO z Miedzyrzecza i gospodarzami turnieju. Najlepszym graczem naszej reprezentacji został Hubert Śpiączka z klasy IŻ.
Dziękujemy za grę i godne reprezentowanie Naszej Szkoły.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1   
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku