Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Konkurs ,,Poznaj swoje prawa w pracy”

Dnia 06. marca br. w Zespole Szkół Elektronicznych i Samochodowych w Zielonej Górze odbył się regionalny finał konkursu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych o prawie pracy pn. ,,Poznaj swoje prawa w pracy”. 
Inicjatorem i wieloletnim organizatorem tego konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy, a adresatami- uczniowie szkół uczestniczących w realizacji programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”. Jest on formą popularyzacji tego programu oraz sprawdzianem jego efektywności. Celem konkursu jest promocja proaktywnych postaw i osiągnięć uczniów w zakresie wiedzy o bhp i prawie pracy, a także upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa oraz wagi dbałości o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy. Uczestnikami konkursu, którzy reprezentowali naszą szkołę byli: Natalia Mrozek z klasy II A/AK oraz Kacper Poręba z klasy IIIA. Poza zmierzeniem się z testem składającym się z 35 pytań, wszyscy uczestnicy mieli możliwość wysłuchania prelekcji na temat różnorodnych form zatrudnienia oraz zmianach w kodeksie pracy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy zdobytej wiedzy, wierząc, że przełoży się ona na praktykę codziennego życia.
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku