Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Konkurs Piosenki Patriotycznej „Niepodległa 1918-2018”


W dniu 28 marca 2018 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Międzyrzeczu odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej „Niepodległa 1918-2018”. Inicjatorem i organizatorem niniejszego przedsięwzięcia jest 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana. Naszą szkołę reprezentowały: Weronika Skręty i Simona Szudra z klasy IV Ż oraz Wiktoria Golarowska z klasy IIAK.
Spośród trzynastu uczestników biorących udział w konkursie Weronika i Simona zajęły II miejsce, wykonując piosenkę pt. „Walczyk”, pochodzącą z projektu muzycznego „Panny Wyklęte”. Wszystkim naszym uczestniczkom serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach znajdą się chętni uczniowie, którzy podejmą to wyzwanie i będą krzewić pamięć o naszej historii.
Wyrazy uznania należą się przede wszystkim organizatorom, szczególnie za nagrody, jakie otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu. Z całą pewnością jest to projekt, który powinien być kontynuowany przez kolejne lata.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo: 
https://www.youtube.com/watch?v=RK80kjnx9kc
https://www.youtube.com/watch?v=O43rYRm_U1o&t=48s

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku