Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Wycieczka krajoznawcza

Dnia 13 kwietnia 2018 r. uczniowie ZSCKR Bobowicko wzięli udział w wycieczce krajoznawczej po malowniczej Ziemi Lubuskiej. Uczestnikami wyjazdu byli uczniowie wyróżnieni w konkursie plastycznym, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Wspieramy Młode Talenty. Program wycieczki był bardzo dynamiczny. Zwiedziliśmy Sulęcin (Kościół św. Mikołaja, Dom Joannitów) oraz średniowieczne centrum Ośna Lubuskiego. Odbyliśmy krótki spacer po Parku Narodowym Ujście Warty, podziwiając piękne otwarte krajobrazy, obszary zalewowe i zbiorowiska łęgowe. Zwieńczeniem wycieczki była wizyta w Muzeum Twierdzy Kostrzyn. Historia Starego Miasta w Kostrzynie nad Odrą, której słuchaliśmy z ogromnym zainteresowaniem, wywarła na nas ogromne wrażenie.

Ogromnie dziękujemy organizatorom. Była to dla nas niezwykle cenna lekcja, dzięki której z bliska mogliśmy przyjrzeć się krajobrazowi kulturowemu naszego regionu.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1    
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku