Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018


Dnia 22.06.2018r przed budynkiem naszej szkoły odbył się apel kończący rok szkolny 2017/2018. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Prezes Koła Honorowych Dawców Krwi Pan Zbigniew Smejlis, Przewodniczący Szkolnej Rady Rodziców Pan Roman Pisera, Przedstawicielka Rady Rodziców Pani Dominika Konieczna, Rodzice oraz Grono Pedagogiczne.
Po odśpiewaniu 2 hymnów: Narodowego i Sybiraków Pan Dyrektor Daniel Drzymała przywitał zaproszonych gości oraz podziękował uczniom i nauczycielom za całoroczny wysiłek i owocną pracę. W dalszej części uroczystości miało miejsce wręczenie świadectw z czerwonym paskiem dla najlepszych uczniów. Podziękowania, dyplomy i nagrody otrzymali też uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych, a także członkowie Koła Honorowych Dawców Krwi. Rozdano także listy gratulacyjne pierwszym stypendystom w naszej szkole, którzy uzyskali wysokie średnie ocen z nauczanych przedmiotów w mijającym roku szkolnym. Po zakończeniu uroczystości, wszyscy uczniowi przeszli do klas, gdzie otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców.
Życzymy wszystkim udanych, pogodnych i bezpiecznych wakacji!

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku