Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Dzień Patrona Szkoły

17 września świętowaliśmy Dzień Patrona naszej Szkoły. Po uroczystej mszy świętej, odbyła się akademia w internacie szkolnym, na którą przybyli zaproszeni goście: członkinie Koła Związku Sybiraków w Międzyrzeczu - Pani Helena Bury i Pani Maria Kulas, Proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego w Bobowicku ks. Andrzej Kugielski, Prezes Koła Honorowych Dawców Krwi Pan Zbigniew Smejlis, Przewodnicząca Szkolnej Rady Rodziców Pani Dominika Konieczna.
Po odśpiewaniu hymnów i przywitaniu gości, odbyło się ślubowanie klas pierwszych, którzy od tej chwili stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. W trakcie apelu wręczono także stypendia ufundowane przez Koło Związku Sybiraków w Międzyrzeczu. Wybrani uczniowie, którzy otrzymali nagrody pieniężne to: Telimena Markowska, Daria Jakszuk, Magda Wylegała, Sara Pisera oraz Szymon Sołtysik. Następnie obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany po kierunkiem Pani Beaty Biały, w którym młodzież przybliżyła nam ramy historyczne deportowania tysięcy Polaków na daleką Syberię. Uczniowie także z zaciekawieniem słuchali relacji Pani Heleny Bury o ciężkim życiu na zesłaniu w głębi Związku Radzieckiego.
 
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1    jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku