Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Dzień Chłopaka w Internacie ZSCKR w Bobowicku

20 września 2018 roku dziewczęta, z Internatu ZSCKR w Bobowicku, pod okiem Marty Szefler – Górznej i Małgorzaty Hildebrandt, zorganizowały dla swoich kolegów Dzień Chłopaka. 
Tak wczesny termin podyktowany był faktem odejścia chłopców uczących się na kierunkach Technik Rolnik i Technik Architektury Krajobrazu na czterotygodniowe praktyki. 
Dziewczęta przygotowały dla chłopców szereg konkurencji manualnych i „gastronomicznych”. Sprawdziły także ich tężyznę fizyczną.
Było: zaplatanie warkoczy, rysowanie kresek na powiekach, wykonanie makijażu, zjedzenie połówki cytryny i jabłka uwieszonego na sznurku , skakanie przez skakankę , pompki i slalom na czas.
Na koniec, wszyscy chłopcy, otrzymali od dziewcząt życzenia i słodki podarunek w postaci czekolady i batonika.
Zwycięscy w/w konkurencji tj. Jakub Krzystyniak, Jakub Kozica i Karol Białek czekolady w rozmiarze XXL i batoniki oraz uznanie w oczach pozostałych mieszkańców internatu.
Marta Szefler - Górzna
 
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1    
 
Dzień Chłopaka w Internacie ZSCKR w Bobowicku
9 zdjęć
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku