Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

PROJEKT NBP „KUŹNIA MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY”

Od września 2018 r. realizujemy w naszej szkole projekt ekonomiczny pt „Kuźnia młodego przedsiębiorcy”. Projekt realizuje 47 szkół, których organem prowadzącym i nadzorującym jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem tego programu jest rozbudzenie u uczniów postaw i zachowań przedsiębiorczych, kreowanie własnego wizerunku, planowanie działalności gospodarczej, kształtowanie umiejętności w zakresie pozyskiwania funduszy na działalność gospodarczą, gospodarowanie finansami, oszczędzanie i lokowanie środków finansowych, zarządzanie przedsiębiorstwem, przewidywanie skutków własnych działań i konsekwentne realizowanie wyznaczonych celów. 

Projekt ten właśnie dobiega końca. Po pierwszym etapie, zakończonym testem kompetencji, pozostały trzy uczestniczki projektu: Justyna Szwarc, Anita Trojanek i Weronika Cegłowska. Opracowały biznesplan, który jest zwieńczeniem projektu. Tenże biznesplan został przesłany do oceny komisji w ZSCKR w Janowie i  z niecierpliwością czekamy na wyniki.

 

Sławomir Kręciszewski

Zrzut ekranu 2018-09-12 o 17.04.49
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku