Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Za moim oknem

Już drugi raz uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Międzyrzeczu oraz Lubuskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole- Międzyrzeckie Koło „Wspieramy Młode Talenty”.
Temat konkursu był bardzo szeroki w interpretacji, bowiem „Za moim oknem” dziać się może bardzo wiele. Uczniowie szkół ponadgimnazjalych, do których skierowany był konkurs wykazali się ogromną wyobraźnią. Prace zostały wykonane w ciekawych technikach, a temat za każdym razem został potraktowany bardzo indywidualnie.
Podsumowanie konkursu odbyło się dnia 24.01.2014 r. w siedzibie Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Międzyrzecz. Przy słodkim poczęstunku usłyszeliśmy wiele ciepłych słów na temat pracy twórczej i artystycznej zarówno od pani prezes Lidii Woźniak jak i zaproszonych gości pani Zofii Plewy- radnej Rady Powiatu Międzyrzecz, pani Haliny Pilipczuk- występującej w imieniu Starosty Powiatu Międzyrzeckiego oraz przewodniczącego Rady Miejskiej pana Macieja Rębacza.
Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica klasy 1ak Klaudia Kujawa, kształcąca się w zawodzie technika architektury krajobrazu. Wyróżnienie otrzymała Malwina Gajda z klasy 1ż z technikum żywienia i usług gastronomicznych.
Dyplomy z podziękowaniem za udział trafiły do Mateusza Roszaka i Agnieszki Tyczyńskiej z klasy 2 architektury krajobrazu.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

mt_gallry
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku