Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Uzdolnieni architekci krajobrazu z ZSCKR w Bobowicku

Na przełomie listopada i grudnia 2013 r. uczniowie naszej szkoły, kształcący się w kierunku architektury krajobrazu brali udział w konkursach plastycznych.
Jednym z nich był „Międzyregionalny Konkurs Artystyczny PO RYBY 2007 – 2013: efekty, obszary, tradycje”, organizowany przez Lokalną Grupę Rybacką Obra-Warta.  Uczennica klasy 1AK Klaudia Kujawa zajęła I miejsce za wykonanie pracy w kategorii rysunek/malarstwo.

Kolejne sukcesy w postaci dwóch wyróżnień przyniósł nam udział w konkursie na recyklingową ozdobę świąteczną, który odbył się pod patronatem Celowego Związku Gmin CZG-12 w Długoszynie. Mateusz Roszak z klasy 2AK stworzył „Odlotkowego anioła” wykonanego na bazie lotki do badmintona. Praca Bartosza Banickiego, również z klasy 2AK, przedstawiała świąteczny wianek z guzików.

Składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów!

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1    
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku