Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Jarosław Kosicki z klasy IV Ż otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
Dnia 4 grudnia 2013 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wlkp. Pan Jerzy Ostrouch Wojewoda Lubuski wraz z Panią Bogną Ferensztajn Lubuskim Kuratorem Oświaty wręczyli dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej.
Pan Wojewoda oraz Pani Kurator złożyli wszystkim uczniom gratulacje doceniając ich wysiłek i ciężką pracę. Słowa uznania skierowane zostały również do nauczycieli, opiekunów, dyrektorów szkół i rodziców oraz organów prowadzących szkoły, za motywowanie do wytężonej pracy oraz stwarzanie odpowiednich warunków do nauki.

Jarosławowi składamy jeszcze raz serdeczne gratulacje za bardzo dobre wyniki w nauce, godne reprezentowanie naszej szkoły oraz życzymy dalszych sukcesów.

gallery1 gallery1 gallery1  
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku