Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2014

Poszukiwanie inspiracji i natchnienia do pracy twórczej to jeden z najmilszych obowiązków architekta krajobrazu. Szczególnie jeśli zapału do pracy szukać można na branżowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA w Poznaniu.
To właśnie tam uczniowie kształcący się w Technikum Architektury Krajobrazu mogli dnia 28.02.2014 poszerzać swoje horyzonty.
W pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich pojawiły się liczne stoiska z materiałem roślinnym, narzędziami i sprzętem ogrodniczym oraz małą architekturą ogrodową. Nie zabrakło również pięknych aranżacji florystycznych oraz ciekawie urządzonych wnętrz ogrodowych.
Targi stanowią doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży ogrodnictwa i architektury, zwłaszcza, że w związku
z coraz większym zainteresowaniem kształtowania najbliższego otoczenia, zarówno przydomowego jak i przestrzeni publicznej, sukcesywnie rozrasta się rynek produktów.

Do zobaczenia za rok!

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1    
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku