Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Dzień Otwarty w ZSCKR Bobowicko

Przed gimnazjalistami już niedługo wybór dalszej drogi kształcenia. Aby przybliżyć im ofertę edukacyjną naszej szkoły dnia 26.04.2014 r. zorganizowaliśmy DZIEŃ OTWARTY. Już od samego rana gościliśmy kandydatów z całego województwa, którzy uczestniczyli w warsztatach. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się pracownia technikum żywienia i usług gastronomicznych, gdzie można było upiec gofry z dodatkami. Każdy mógł sprawdzić swoje siły pływając kajakiem, lepiąc rzeźbę czy też rozwiązując quizy, zagadki i puzzle.

Serdeczne podziękowania za współpracę i pomoc w przygotowaniu Dni Otwartych kierujemy w stronę instruktorek Zespołu Muzyki Dawnej „Antiquo More”, pań: Katarzyny Chmielewskiej oraz Grażyny Błochowicz. Dzięki wypożyczonym, przepięknym strojom barokowym nasi uczniowie mogli w nich oprowadzać gimnazjalistów, tworząc przy tym niezwykłą atmosferę tych jakże dawnych czasów. Mamy nadzieję na dalszą i owocną współpracę!

Wszystkim nauczycielom oraz uczniom ZSCKR w Bobowicku, zaangażowanym w organizację DNIA OTWARTEGO oraz WARSZTATÓW EDUKACYJNYCH ogromnie dziękujemy, a kandydatów serdecznie zapraszamy już we wrześniu do naszej szkoły!

 

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1    
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku