Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

RECYKLINGOWE OZDOBY WIELKANOCNE

Już po raz drugi uczniowie Technikum Architektury Krajobrazu z ZSCKR im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku wzięli udział w konkursie „RECYKLINGOWE OZDOBY WIELKANOCNE” organizowanym przez Celowy Związek Gmin CZG-12 w Długoszynie.
Kolejny raz udowodnili, że ich wyobraźnia nie zna granic i nadali kolejne życie rzeczom bezużytecznym. W pracach wykorzystali między innymi: stary telefon komórkowy, żarówkę, klamerki, baterie, plastikowe sztućce, stare gazety. Ich kreatywność została doceniona: laureatem konkursu w kategorii szkół ponadgimnazjalnych został uczeń klasy 2AK Mateusz Roszak, a wyróżnienie otrzymała Monika Madej z klasy 3AK.
Dodatkowym wyróżnieniem dla Mateusza okazało się zaproszenie do telewizji regionalnej TVP Gorzów Wielkopolski na podsumowanie tej edycji konkursu.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku