Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Oddaję krew- to mój sposób na życie

Dnia 4. czerwca 2014r. w Międzyrzeczu na parkingu przy Intermarchè stanął Krwiobus. Mieszkańcy miasta oraz okolic mogli dobrowolnie oddać krew. Na placu odbywał się pokaz pierwszej pomocy, który to prezentowały uczennice naszej szkoły- Martyna Juszczyk i Agata Siemion z kl IIż, pod ,,czujnym" okiem wykwalifikowanego ratownika- p. Mirosława Janza. Pomoc przedmedyczna ,,cieszyła" się dużym zainteresowaniem szczególnie u dzieci, które chętnie uczyły się udzielać pierwszej pomocy.
Odbyła się także zbiórka pieniędzy na PCK (Polski Czerwony Krzyż). Uczestniczyły w niej uczennice z ZSCKR w Bobowicku- Wioletta Matusiak oraz Katarzyna Olszewska.
Warto pamiętać, że zarówno my sami, jak i nasi bliscy, możemy mieć szansę powrotu do zdrowia tylko dzięki podarowanej przez kogoś krwi. Dlatego bardzo zachęcamy wszystkich do jej oddawania. Niech hasło: ,,Oddaję krew- to mój sposób na życie", stanie się hasłem przewodnim dla każdego!

~Martyna Juszczyk

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku