Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Piknik ekologiczny i warsztaty "Sadzenie w byle czym"

Dnia 17.06.2014 r. mieliśmy przyjemność uczestniczenia w podsumowaniu działań edukacyjnych, pojemowanych przez Celowy Związek Gmin CZG-12 w Długoszynie, w roku szkolnym 2013/2014.

W Pikniku ekologicznym, zorganizowanym w malowniczym parku przy pałacu w Gliśnie, brały udział dzieci i młodzież z całego województwa. Liczne atrakcje w postaci warsztatów recyklingowych i przedstawień, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Naszym zadaniem było zorganizowanie warsztatów pn. "Sadzenie w byle czym". W przygotowane wcześniej przedmioty dzieci i młodzież mogła posadzić rośliny. Za "doniczki" służyły na przykład: stare buty, kalosze, naczynia, garnki, czajniki, zużyty sprzęt elektroniczny, a nawet książki i zabawki. Pozornie nieprzydatne już przedmioty nabrały nowego życia, służąc za donice i pojemniki dla roślin. Przy organizacji warsztatów brały udział uczennice ZSCKR im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku: Klaudia Kujawa z klasy 1AK, Angelika Cybulska oraz Monika Madej z klasy 3AK. Pod koniec warsztatów nasza plenerowa galeria była pełna pięknych prac. Za zaproszenie do udziału w pikniku ekologicznym serdecznie dziękujemy pani Katarzynie Radej z Celowego Związku Gmin CZG-12 w Długoszynie.

Opiekunowie: K. Pielesiak oraz Z. Różańska

 

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1   
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku