Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Konferencja Dyrektorów Szkół Rolniczych

W dniach 20-22.08.2014 r. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku był gospodarzem Konferencji Dyrektorów Szkół Rolniczych, prowadzonych i nadzorowanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Dyrekcję i Naczelników Wydziałów w Departamencie Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Konferencja dotyczyła podsumowania kończącego się roku szkolnego, organizacji nowego 2014/2015 roku oraz informacji na temat działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. W trzecim dniu goście odwiedzili naszą szkołę.
Dyrektor Roman Nowak zapoznał uczestników z bazą dydaktyczną szkoły i warunkami socjalnymi w internacie. W trakcie prezentacji w świetlicy internatu przybliżył działalność wychowawczą placówki oraz jej współpracę z jednostkami naukowymi i instytucjami pracującymi dla rolnictwa.
Goście mieli też okazję poznać infrastrukturę naukowo – badawczą Lubuskiego Ośrodka Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sulechowie, która prezentowali pracownicy naukowi Uczelni.
Wielu gości było w naszym regionie po raz pierwszy. Zachwyciły ich liczne lasy i jeziora oraz infrastruktura. Wyjechali bardzo zadowoleni z tego, co udało się im zobaczyć.

gallery1 gallery1   
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku