Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Święto Obry i Paklicy

Dnia 12.09.2014 r. zgrana drużyna z ZSCKR im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku, w składzie: Sara Pisera z kl. 1AK, Magdalena Pisera i Klaudia Kujawa z kl. 2AK oraz Monika Madej z kl. 4AK miała okazję uczestnictwa w radosnym Święcie Obry i Paklicy. Głównym organizatorem był Międzyrzecki Ośrodek Kultury, który na imprezę zaprosił przedszkola i szkoły z całej okolicy. Naszym zadaniem było przeprowadzenie warsztatów plastycznych dla dzieci i młodzieży. Podczas imprezy powstały piękne prace- kolorowe ryby ozdobione elementami z recyklingu oraz eko-biżuteria z kabelków i koralików. Cieszymy się, że mieliśmy okazję zaangażować się w Święto promujące dbałość o środowisko i przyrodę, która jest najbliżej nas.

Nie tylko najmłodsi mieli dużo radości, bardzo nam było miło gościć na zajęciach popołudniowych uczniów naszej szkoły: Malwinę Gajdę, Karolinę Elman, Martynę Juszczyk oraz Agatę Siemion.

Składamy serdeczne podziękowania dla Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury za zaproszenie do wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że spotkamy się również za rok!

K. P.

 

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1    
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku