Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Wystawa Tour Salon

24 października 2014 r. klasa IVa o profilu rolniczym odwiedziła Poznań, aby na Międzynarodowych Targach Poznańskich obejrzeć wystawę Tour Salon. Młodzież mogła zapoznać się z:  ofertą turystyczną i agroturystyczną Polski , ofertą turystyczną innych krajów świata, ich kulturą i kuchnią oraz ofertą polskich i zagranicznych biur podróży .
Ciekawostką tego wyjazdu była możliwość obejrzenia filmu promującego atrakcje turystyczne województwa świętokrzyskiego, które mogliśmy podziwiać w specjalnie skonstruowanej kapsule wyposażonej w mini kino 5D. Podczas targów mogliśmy spróbować specjałów kuchni regionalnych z Polski i całego świata. Biura podróży zachęcały do skorzystania z ich usług prezentując swoją ofertę wycieczek i pobytów, a właściciele turystycznych obiektów noclegowych zachęcali do przyjazdu w ich strony.
Wszystkim nam bardzo podobała się wystawa, uczniom uświadomiła, że oferta turystyczna kwater agroturystycznych może być bardzo różnorodna, a sam biznes przynosić dodatkowe korzyści nie tylko dla rolnika, ale dla całej społeczności lokalnej.
Marta Szefler - Górzna

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1   
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku